طراحی سایت شرکتی در تهران وب دیزاین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
طراحی سایت شرکتی در تهران وب دیزاین

طراحی سایت شرکتی یکی از نمونه طراحی های سایت است که در تهران وب دیزاین به مشتریان و کاربران ارائه می شود. این نوع طراحی سایت مخصوص کسب و کارهایی است که به طور قطع می خواهند یک محصول یا شرکت خود را معرفی نمایند. برای همین این نوع طراحی سایت باید همراه خدمات مشتریان ارائه شود. چنانچه می خواهید با مطالبی در این باره آشنا شوید به ادامه مطلب توجه فرمایید. در این مقاله سعی شده است با طراحی سایت شرکتی بیشتر آشنا شویم.

طراحی سایت برای شرکت ها در تهران وب دیزاین

طراحی سایت شرکتی

اگر قصد این را دارید که برای کسب و کارتان یک وبسایت راه اندازی کنید، بنابراین باید با انواع طراحی سایت آشنا شوید. اما بهتر است قبل از هر چیزی با مفهوم طراحی سایت آشنایی پیدا کنید. طراحی سایت به مجموعه فرایند آماده سازی مطالب و صفحات وب برای کاربران و مخاطبان آن سایت گفته می شود. این فرایند شامل تولید محتوا و سئو نیز می شود.

طراحی سایت شرکتی به طراحی گفته می شود که در راستای هدفمند سازی سایت برای معرفی محصولات آن شرکت انجام می گیرد. در این گونه سایت ها چون امر فروش صورت می گیرد پس بازدید از سایت امری بسیار مهم تلقی می شود. چرا که باید برای فروش بیشتر در موتورهای جستجوگر، رتبه های برتر کسب نمایید. برای این امر توجه به سئوی سایت در مرحله بعدی اهمیت بسزایی دارد. چرا که سئو سایت برای قالب در نظر گرفته شده تأثیر قابل توجهی بر رتبه سایت دارد.

اهداف ایجاد یک وبسایت شرکتی شامل: معرفی خدمات شرکت به کاربران، فعالیت شرکت بدون محدودیت های مکانی و زمانی، صرفه جویی در هزینه تبلیغات، کاهش نیروی کار و افزایش بازدهی در سراسر دنیا، یک راه معتبر برای معرفی محصولات، ایجاد یک بازار جهانی در صورت راه اندازی بخش زبان های دیگر و بخش فروش آن، ایجاد برند و معرفی آن به افراد کاربر در نقاط مختلف، معرفی محصولات تولیدی شرکت و در آخر کاهش هزینه های حمل و نقل و کاهش آلودگی های هوا را میتوان از جمله اهداف وبسایت شرکتی دانست

امکانات طراحی سایت شرکتی

یک سایت شرکتی باید متناسب با نوع فعالیت شرکت طراحی گردد و کاربری آسان و معمول این گونه سایت ها را داشته باشد. امکانات یک سایت شرکتی با سایت های آموزشی متفاوت است و حساسیت های خاص خود را دارد. در این قسمت به معرفی امکانات این گونه سایت ها پرداخته شده است.

ـ ایجاد صفحه ای به نام درباره ما.

ـ صفحه ارتباط با مدیران و بخش های مختلف شرکت

ـ ارتباط با دیگر مشتریان.

ـ گالری تصاویر محصولات و راهنمای استفاده از محصولات

ـ بخش نظر سنجی و تعیین کیفیت محصول با امتیاز دهی به شرکت

ـ بخش مربوط به پرسش و سوال مشتریان.

ـ بخش پشتیبانی مشتریان به صورت آنلاین در صورت نیاز

ـ بخش سفارش دهی آنلاین.

ـ بخش آشنایی با تعرفه های محصولات شرکت.

مزایای طراحی سایت شرکتی

در صورتی که طراحی سایت برای شرکتی به صورت ایده ال و تخصصی انجام گیرد، برای شرکت مزیت های فراوانی دارد. چرا که دنیای امروز با رواج خرید های اینترنتی شکل تازه ای به خود گرفته است و بازاری فوق العاده ای راه انداخته است. در این قسمت با مزیت های طراحی سایت شرکتی بیشتر آشنا می شویم.

ـ پیدا کردن نام شرکت و خدمات شرکت در نتیجه جستجوی گوگل

ـ ارائه خدمات شرکت بدون محدودیت زمانی و مکانی به افراد مشتری و کاربر در هر ساعات شبانه روز.

ـ رونق بازار داخلی و حتی خارجی در صورت راه اندازی بخش فروش خارجی و افزایش فروش اینترنتی نسبت به فروش در شیوه های سنتی و حضوری.

ـ معرفی شرکت در حوزه های بین المللی.

ـ در صورتی که طراحی سایت شرکتی برای کسب و کارها در نظر گرفته شود، دستاوردها و تاریخچه ی شرکت در اختیار کاربران قرار گرفته و این رزومه جذاب و حرفه ای باعث جذب مشتری خواهد شد.

ـ کاهش هزینه های شرکت برای جذب نیروی انسانی و بازاریابی و سرانجام کاهش هزینه های کلی برای شرکت و دریافت بیشترین بازدهی.

همچنین در صورتی که طراحی وبسایت به درستی صورت گیرد و همچنین با تولید محتوای مداوم و پیشرفت در سئو، می توان از آن برای تبلیغات بدون هزینه استفاده کرد و در هر ساعت از شبانه روز با هزینه های بسیار پایین تبلیغات محصولات خود را مشاهده خواهید کرد. چنانچه بخواهید از بنرهای تبلیغاتی برای تبلیغات استفاده نمایید بالطبع هزینه ها به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

مزایای طراحی سایت شرکتی

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت برای شرکت ها باید از ویژگی های خاصی برخوردار شود. در این قسمت به معرفی ویژگی های طراحی سایت شرکتی پرداخته شده است. چنانچه این ویژگی ها حین طراحی سایت رعایت شود، یک سایت مناسب برای شرکت خود خواهید داشت. در غیر این صورت پروژه ی شما با شکست مواجه خواهد شد. پس بهتر است به متخصصین برجسته تهران وب دیزاین برای این کار مراجعه کرده و صفر تا صد طراحی سایت خود را به متخصصین حرفه ای بسپارید.

سایر ویژگی ها و قابلیت های وبسایت شرکتی

ـ امکان توسعه و بروزرسانی وبسایت توسط صاحبان سایت یا متخصصین پس از تکمیل سایت در هر زمان و مکانی و یک چشم انداز کلی در ابتدای کار، باعث ایجاد یک نمای کلی از اهداف سایت در اختیار کاربران قرار می دهد.

ـ امکان مشاهده در هر دستگاهی برای کاربر (امکان ریسپانسیو بودن) باعث آسان شدن کاربری برای مشتریان می شود. چرا که امروزه از هر دستگاهی می توان به اینترنت متصل شد و کارهای روزمره و خرید را انجام داد. پس قابلیت مشاهده در هر دستگاه از دیگر ویژگی های یک سایت موفق خواهد بود.

در صورتی که فرد کاربر نتواند در دستگاه هایی مانند تبلت به مقصود خود برای دسترسی به سایت نرسد، پس به دیگر رقبا در جستجوی گوگل روی خواهد آورد.

ـ ایجاد یک قسمت برای تماس با ما: این قسمت باعث جلب اعتماد مشتری خواهد شد. وقتی در این قسمت آدرس و شماره های تماس مدیران و شرکت و بخش های مختلف شرکت قرار داده می شود. افراد کاربر و مشتریان اینترنتی با اعتماد بیشتری به خرید محصولات می پردازند.

ـ لینک به شبکه های اجتماعی برای گستردگی کسب و کار.

ـ ایجاد یک سایت بر اساس جذابیت های بصری: جذابیت های بصری در این دوره باعث ایجاد یک فضای متنوع و جذاب برای کاربر شده و او را برای خرید تشویق می کند. چنانچه کاربر از این جذابیت های بصری لذت ببرد سایت را برای بار دوم باز نگری خواهد کرد و از آن برای فعالیت های روزمره خود نیز استفاده می­ نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *