نرم افزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی را بشناسید

  • خانه
  • وبلاگ
  • نرم افزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی را بشناسید
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نرم افزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی را بشناسید
  • admin
  • فروردین 12, 1400
  • بدون دیدگاه

امروزه استفاده از تیزرهای تبلیغاتی برای معرفی محصول یا کسب و کارها به شدت افزایش یافته است. چرا که تیزر تبلیغاتی، از تمام انواع تبلیغات جذاب تر و کارآمدتر است. بنابراین می توان یکی از راه های جلب توجه مخاطبین را تیزر تبلیغاتی دانست. مراکز زیادی برای جذب متخصصین ساخت تیزر تبلیغاتی فعالیت دارند. امروزه نرم افزارهایی برای ساخت تیزر تبلیغاتی طراحی شده است که می تواند پروژه را با نقص کمتری پیش برد. این نرم افزارها یک روند سرعتی برای پیشبرد اهداف تبلیغی شما است. می توانید با داشتن یک نرم افزار تیزر تبلیغاتی، گامی جلوتر قرار بگیرید.

همچنین می توانید برای ساخت تیزر تبلیغاتی، تیزر لوگو و موشن گرافیک خود به تهران وب دیزاین مراجعه کنید. این مجموعه با به کارگیری به روز ترین موارد برای پیشرفت کسب و کار شما در عرصه دیجیتال مارکتینگ تلاش خواهد کرد.

نرم افزار تیزر تبلیغاتی یکی از ابزار ساخت تیزر تبلیغاتی است که بر اساس برنامه ای از پیش تعیین شده به شما کمک می کند به طور دلخواه یک تیزر تبلیغاتی بسازید.

موفقیت یک تیزر تبلیغاتی، مدیون کیفیت آن است. با استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده ی مورد نیاز برای یک تیزر تبلیغاتی در این نرم افزارها همچنان باید سلیقه مخاطب را در نظر بگیرید تا یک تیزر کارآمد بسازید.

نرم افزار تیزر تبلیغاتی

نرم افزار تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی یکی از تأثیرگذارترین انواع تبلیغات بصری است. یک تیزر تبلیغاتی شامل: متون، تصاویر، ویدیوها، لینک ها و غیره است. در یک تیزر تبلیغاتی باید به سلیقه مخاطبین توجه شود نه اینکه بر اساس سلیقه کارفرما عمل شود. همچنین یک تیزر تبلیغاتی باید جذاب، گیرا و دارای هدف باشد. چنانچه هدفی برای یک تیزر تعیین نشود آن را تبدیل به حرکات ویدیویی و تصویری خواهد کرد که تأثیر دیگری در آن مشاهده نخواهید کرد.

دو مؤلفه برای نرم افزار تیزر تبلیغاتی مشخص شده است:

 1ـ کارایی نرم افزار: یعنی نرم افزار باید دارای کارایی مناسب باشد و قابلیت این را داشته باشد که بتوان کاراکترهای دلخواه را به آن اضافه یا حذف کرد و محدودیتی در آن وجود نداشته باشد.

2ـ کاربری آسان نرم افزار تیزر تبلیغاتی: در صورتی که منوها و موارد پیچیده برای کار با نرم افزار وجود داشته باشد، شما در همان روزهای اول، کار با آن را متوقف خواهید کرد و دنبال نرم افزاری آسان تر خواهید رفت. بنابراین باید یک نرم افزار با کاربری آسان را انتخاب کنید.

انواع نرم افزار تیزر تبلیغاتی

یکی دیگر از نکات حین انتخاب یک نرم افزار تیزر تبلیغاتی، دارا بودن نسخه فارسی است که در اغلب نرم افزارهای پیشرفته متاسفانه از نسخه فارسی پشتیبانی نخواهد شد. پس بایستی حداقل کمی از زبان انگلیسی سردر بیاورید، چون اگر مشکلی برای نرم افزار پیش بیاید، باید خودتان بتوانید آن را رفع کنید. بنابراین اگر آن برنامه دارای تنظیمات فارسی باشد به راحتی و بدون دردسر می توانید مشکل را رفع کنید. اما ساخت تیزر با وجود نرم افزارهای پیشرفته اش نیز کاری بسیار دشوار است. می توانید ساخت تیزر خود را به تهران وب دیزاین بسپارید. در این مجموعه ساخت تیزر تبلیغاتی، تیزر لوگو و موشن گرافیک در بالاترین کیفیت انجام می گیرد.

اکنون میخواهم شما را با چندین نرم افزار ساخت ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی که هر یک دنیایی برای خود دارند، صرفا آشنا نمایم و در محتواهای دیگر به آموزش هر یک میپردازیم.

ـ ادوبی پریمیر (Adobe Premiere) (شاخص ترین نرم افزار ساخت تیزر برای ویرایش فیلم و ویدیو)

ـ نرم افزار Cyberlink PowerDirector (دارای کاربری آسان برای ویرایش فیلم و عکس دوربین)

ـ نرم افزار افترافکت (Adobe After Effects) (شناخته شده ترین نرم افزار ساخت تیزر برای تولید انیمیشن و ویدیوهای تبلیغی)

ـ نرم افزار ProDAD Heroglyph (در این نرم افزار از شیوه تدوین غیر خطی استفاده می شود و به همین دلیل آزادی عمل به کاربر می دهد)

ـ نرم افزار سونی وِگاس

ـ نرم افزار VivaVideo (کاربردی ترین نرم افزار ساخت تیزر تبلیغاتی به حساب می آید)

ـ تری دی مکس

برای انتخاب یک نرم افزار مناسب باید به مولفه های زیادی توجه کرد که در بالا دو نمونه مهم را ذکر کردیم. اما استفاده و کار با نرم افزار نیز کار چندان راحتی نیست و شاید اگر آموزش ندیده باشید در ابتدا خروجی تمیزی نداشته باشید. از این رو تهران وب دیزاین برای سهولت در کارهای شما اقدام به ساخت تیزرهای تبلیغاتی کرده و می تواند تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را به شما ارائه دهد.

تهران وب دیزاین

تهران وب دیزاین یک مجموعه ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ برای انواع کسب و کارها است. یک گروه حرفه ای برای افراد حرفه ای میباشد. چرا که زمانی می توان ادعا کرد که افراد حرفه ای را در کنار خود دارید که بتوانید حرفه ای ها را از دیگر افراد تشخیص دهید. تهران وب دیزاین با گرد آوردن افراد حرفه ای توانسته است یک مجموعه ی قدرتمند را به وجود آورد و به افراد، خدمات مناسب کسب و کار آنها ارائه دهد.

تیزر تبلیغاتی یکی از حساس ترین و پر هزینه ترین تبلیغات برای افراد است. بنابراین باید با حساسیت زیادی نیز یک گروه را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب دست یابید. برای این منظور می توانید با گروه حرفه ای تهران وب دیزاین به صورت حضور در محل یا به صورت آنلاین همکاری کنید و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

تعرفه نرم افزارهای تیزر تبلیغاتی

شرکت های زیادی اقدام به فروش یا ساخت نرم افزار تیزر تبلیغاتی می کنند و یا اینکه نسخه های کرک شده خیلی از نرم افزارهای آن در نت موجود است. اما باید به این مسئله هم فکر کنید؛ که چطور از آن استفاده کنم. بنابراین باید قبل از هر چیزی با انواع نرم افزارهای تیزر تبلیغاتی و شاخصه های انتخاب آن آشنا شوید. پس از آن یک مرکز معتبر را برای خرید آن انتخاب کنید. اما پیشنهاد ما به شما حرفه ای بودن است اینکه کار را به کاردان بسپارید و تهران وب دیزاین برای شما این کار را به صورت حرفه ای انجام خواهد داد.

اما اگر قصد تهیه یک نرم افزار را دارید، باید بدانید که بسته به نوع کارایی آن نرم افزار قیمت های متفاوتی به شما ارائه می شود. بنابراین می توانید نرم افزار متناسب با نوع کسب و کار خود را انتخاب کنید و بسته به نوع کارایی آن هزینه را پرداخت نمایید. البته پیشنهاد ما برای شما انتخاب یک نرم افزار با کاربری آسان است که ابتدا با یک برنامه ی آسان پیش بروید تا با نرم افزارهای پیچیده تر بهتر کار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *