طراحی سایت خبری توسط تهران وب دیزاین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
طراحی سایت خبری توسط تهران وب دیزاین

یکی از مهم ترین ویژگی ها در طراحی سایت خبری ایجاد یک روند به روزرسانی قوی است. به طوری که بتوان مطالب را به سرعت و روزانه در سایت با کیفیت بالای نوشتاری و ویرایشی قرار داد. به همین دلیل سرعت و زمان در این گونه سایت ها بسیار حائز اهمیت است. چنانچه سایت خبری در امر مطالب گذاری و به روز رسانی مطالب ضعیف عمل کند، توپ را در زمین رقبای خود انداخته است.

بنابراین برای آسان سازی این امر، طراح سایت خبری باید به گونه ای عمل کند که بتوان به راحتی مطالب را در سایت قرار داد و قالبی مناسب این کار را انتخاب کند. در این مقاله سعی شده است درباره طراحی سایت خبری مطالبی به شما کاربران و علاقمندان عزیز ارائه کنیم.

طراحی سایت خبری توسط تهران وب دیزاین

طراحی سایت خبری

روزانه افراد و کاربران زیادی برای اطلاع یافتن از اخبار روز دنیا و جهان درباره هر موضوعی به اینترنت روی آوردند. چرا که اینترنت و دنیای گوگل بسیار گسترده است و می توان این مطالب را با سرعت بیشتری به اشتراک گذاشت و داغ تر از تمام رسانه های خبری به نظر می رسند. برای همین طراحی سایت خبری این روزها رونق گرفته است و اگر قصد ایجاد چنین سایتی را دارید بهتر است قبل از آن با ویژگی ها، مراحل و امکانات این گونه سایت ها آشنا شوید.

طرحی سایت خبری ایجاد یک فضای مناسب برای اخبار روز دنیا به کاربران است. در نگاه تخصصی تری به معنای، ارائه مطالب روز دنیا در قالب تصاویر (گرافیکی، ویدیویی و…) با سئوسازی مطالب و در قالبی از جمله، قالب های وردپرس جمع آوری شده و در اختیار کاربر قرار می گیرد. اینگونه سایت ها مانند سایت های تبلیغی یا سایت های شرکت و فروشگاهی و سایت های آموزشی نیاز به ایجاد یک فضا با جذابیت های گرافیکی ندارد و فضای جدی تری را نیاز دارد.

یکی دیگر از مزیت های سایت های خبری این است که می توان از خبرهای افراد مشهور درون وبسایت خبری، یک موج تبلیغاتی برای سایت به راه انداخت و در جستجوی گوگل رتبه قابل توجهی به دست آورد. 

ویژگی های طراحی سایت خبری

یک سایت موفق سایتی است که بتوان ویژگی های کامل یک سایت خبری را در آن مشاهده کرد. زمانی که کاربر وارد یک سایت خبری می شود ابتدا باید آدرس سایت مناسب را در ذهن داشته باشد. اگر اسم سایت با سایت خبری همخوانی داشته باشد، کاربر برای یافتن سایت با مشکل مواجه نمی شود. پس در مرحله اول اسم سایت را مناسب انتخاب کنید و از اسم های پیچیده دوری کنید.

ـ ایجاد یک دامین اختصاصی: فردی که می خواهد یک سایت راه اندازی کند، می تواند هر دامینی که در نظر دارد، به شرط آزاد بودن دامین، انتخاب کند و با آن دامین سایت خود را راه اندازی نماید. اما باز هم باید احتیاط کند که دامین پیچیده ای را انتخاب نکند.

ـ قالب مناسب برای طراحی سایت خبری: این قالب می تواند وردپرس یا دیگر سیستم های مدیریت باشد. تنها چیزی که مشخص است این است که جذابیت و قابلیت کار با آن آسان باشد. بنابراین انتخاب یک قالب مناسب برای سایت خبری نیز با مشاوره از متخصصین حرفه ای تهران وب دیزاین امکان پذیر است.

ـ امکان دسترسی آسان مدیریت سایت: اگر قالب مورد نظر درست انتخاب و طراحی شود برای این بخش نیز مشکلی برای مدیران سایت به وجود نخواهد آمد.

ـ تعریف بخش نویسندگان و همکاران سایت: یک سایت خبری بخاطر حساسیت کار و بروزرسانی سریع و روزانه باید با همکاری افراد زیادی روبرو شود. بنابراین نیاز است سایت قابلیت اضافه کردن افراد مختلف را برای بارگذاری مطالب داشته باشد.

بکارگیری از UI و UX مناسب برای وبسایت خبری

UI مخففی از عبارت User Interface Design به معنای طراحی رابط کاربری میباشد.در واقع UI را میتوان طراحی قسمتی از وب‌سایت دانست که کاربر آن را مشاهده می نماید و بیشتر به جنبه‌ی گرافیکی وبسایت می‌پردازد. به طور مثال ظاهر هر قسمت به چه صورتی باید باشد تا جلوه‌ی مناسبی به وب‌سایت دهد را طراح بخش UI تهران وب دیزاین مشخص می‌کند.

ایجاد و تعریف گروه های مختلف خبری، کسب رتبه مناسب در گوگل و رسپانسیو بودن وبسایت

یک سایت خبری به عنوان مرجع و منبع خبر باید بتواند به گروه های مختلف سیاسی، فرهنگی، هنری و اقتصادی دسترسی پیدا کند. بنابراین طراح یک سایت خبری بایستی قبل از ایجاد وبسایت، این موضوع را نیز در نظر بگیرد.

ـ کسب رتبه در گوگل: زمانی که ایده آل های یک سایت خبری به درستی طراحی و اجرا شود. پس رتبه سایت در گوگل نیز مورد توجه قرار می گیرد. البته این موضوع کار آسانی نیست و نیاز به تیمی قوی در خصوص سئو و خدمات آن دارد. تهران وب دیزاین به افراد برای رسیدن به این مهم کمک خواهد کرد.

ـ قابلیت مشاهده در تمامی دستگاه های متصل به اینترنت: زمانی یک سایت موفق است که بتوان آن را در تمامی دستگاه ها مشاهده کرد بدون اینکه بهم ریختگی و بی نظمی در سایت مشاهده کنیم.
بیشتر اوقات، خود ما با دیدن یک سایت نامنظم در موبایل مان به سرعت آن را می بندیم و سراغ سایت های دیگری می رویم که در گوشی مان قابلیت بهتری را اجرا کند. به همین دلیل باید به این بخش اهمیت داده شود.

ایجاد قسمت برای آمارگیری پیشرفته و نصب گوگل آنالیتیس

در طراحی سایت خبری باید قسمتی برای قابلیت مشاهده افراد بازدید کننده از سایت قرار داده شود. در این صورت می توان مطالب سایت را مورد چالش قرار داد که آن مطالب مفید بوده یا خیر و یا نوع نگارش مطالب و دیگر موارد روی بازدید سایت مؤثر بوده است یا خیر.
بنابراین نیاز است با نصب اسکریپت هایی مانند گوگل آنالیتیس ، از این موضوع باخبر شویم.

از طرفی دیگر می تواند در صورت بازدید بالا وبسایت، تبلیغات کلیکی یا همسان نیز در وبسایت خود انجام داد.

ویژگی های طراحی سایت خبری در تهران وب دیزاین

هزینه طراحی سایت خبری

قبل از اینکه بخواهید به هزینه طراحی سایت خود توجه کنید بهتر است یک تیم حرفه ای برای این کار انتخاب کنید. پس از اینکه تیم حرفه ای و یا مجموعه ای قوی برای طراحی سایت خود یافتید می توانید روی قیمت هم فکر کنید. چرا که امروزه کسب و کارها تبلیغات خود را از طریق سایت های خود انجام می دهند. کاری که هزینه هارا ده ها برابر کاهش داده است.

اگر می خواهید از متخصصین این حرفه کمک بگیرید و یا از مجموعه ای برای طراحی سایت خود استفاده کنید بهتر است با برخی ویژگی ها آشنا شوید. مثلا ضمانت بهترین انتخاب یا ضمانت رضایت مشتری و همچنین دارای تیم متخصص و حرفه ای باشند. پس میتوان گفت هزینه طراحی سایت بستگی به قابلیت های سایتی دارد که شما راه اندازی می کنید.

قابلیت ها و امکانات اضافه شده به سایت باعث کاهش یا افزایش قیمت سایت به خودی خود می شود.
شما عزیزان میتوانید جهت سفارش طراحی سایت خبری به شرکت معتبر تهران وب دیزاین با چندین سابقه کاری مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *