ارتباط طراحی سایت و موفقیت در کسب و کار

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارتباط طراحی سایت و موفقیت در کسب و کار
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ارتباط طراحی سایت و موفقیت در کسب و کار

راه اندازی سایت برای رونق بخشی به کسب و کار اینترنتی و فروش آنلاین بسیار اهمیت دارد. می توان با استفاده از یک منبع اطلاع رسانی و سایت های استاندارد، محصول، برند، خدمات و حتی نحوه خدمات رسانی و ایده خود را به کاربران و مخاطبان خود نشان داد. پس از آن اگر در طراحی سایت خود کم کاری نکرده باشید. کاربران تبدیل به مشتریان و دنبال کنندگان خواهند شد. پس از شیوع ویروس کرونا و روی آوری به خرید های آنلاین، کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش افزایش یافته است.

در ترکیه رقم پیشرفت خریدهای اینترنتی از ۵.۵ تا ۶ درصد و در چین این رقم قبل از کرونا 20 تا 25 و پس از کرونا به رقم بسیار شگفت انگیز 50 درصد تبدیل شده است. ایران نیز با رقم 1 و نیم درصد سهم اندکی در بازار اینترنتی ایفا می کند. پیش بینی ها نشان می دهد که این رقم به 4 درصد صعود خواهد کرد. این در حالی است که مشترکین فضاهای اجتماعی در آینده ای نزدیک به چند میلیارد کاربر می رسد. کسب و کار اینترنتی در ایران به نسبت کشورهای دیگر پیشرفت چندانی نداشته است. چرا که کسب و کارها و مشاغل هنوز اعتقادی به بخش اینترنتی و فروش آنلاین ندارند. این یک ضعف در سیستم بازار ایران است که در آینده ای نه چندان دور به اجبار باید کسب و کار خود را اینترنتی کنند.

نکته ایجاد مشاغل اینترنتی

استفاده از درگاه های پرداخت قوی در بخش فروش آنلاین و ایجاد و راه اندازی یک سایت قدرتمند از نکات ایجاد مشاغل اینترنتی و فروش آنلاین خواهد بود. وب سایت یک معرفی نامه برای کسب و کار شما است و می تواند تأثیرگذارتر از کسب و کارهای سنتی باشد. هر چند که اگر یک مشتری بتواند بار اول از شما به صورت حضوری خریداری کند، پس از خرید اعتمادش جلب شده و پس از آن خیال خرید اینترنتی را از شما دارد. در این مرحله است که اگر شما دارای یک وبسایت فروش آنلاین نباشید نمی توانید موفق باشید و رقبای شما جای شما را خواهد گرفت.

بیشتر بدانید: نکات کاربردی و کلیدی در طراحی سایت

مزایای راه اندازی سایت در کسب و کارها

در حقیقت زمانی که شما بخش فروش اینترنتی خود را کامل کنید از نظر مشتریان امتیازاتی دارید. اینکه چقدر به مشتری احترام گذاشته اید و تمام راه های برقراری ارتباط را با آنها باز گذاشته اید. با ایجاد سایت به مشتریان خود القا می کنید که خرید شما برای ما ارزشمند است و روش های زیادی را برای خرید راحت شما در اختیارتان قرار داده ایم. شاید این موضوع کوچکی به نظر بیاید اما با داشتن سایت، کسب و کارتان حرفه ای تر بنظر می رسد. ایجاد امنیت و اعتماد برای مشتری برابر است با فروش بیشتر. استفاده از یک وب سایت قوی نیز باعث افزایش بازدید از سایت شده و فروش بالا خواهد رفت. تهران وب دیزاین شما را در راه اندازی بخش فروش آنلاین و موفقیت در کسب و کار اینترنتی کمک خواهد کرد. در این قسمت به بازگوی مزایای بخش فروش آنلاین کسب و کارتان می پردازیم:

ـ انتخاب شدن از سوی مشتری برای صرفه جویی در وقت و هزینه

زمانی که شما بخش فروش اینترنتی را در هنگام راه اندازی سایت داشته باشید. دیگر نگران این نیستید که رقبای شما به خاطر نداشتن این مزیت شما را از صحنه به در کنند. مشتریان این روزها به دلیل شیوع کرونا از خریدهای اینترنتی استقبال می کنند. پس همراه با تکنولوژی پیش بروید.

ـ فروش بی دردسر در تمام ساعات شبانه روز

اگر کسب و کار خود را اینترنتی کرده باشید می توانید با تقویت درگاه پرداخت خود یک خرید موفق و لذتبخش را برای کاربر یا مشتری خود رقم بزنید. مشتری می تواند در هر ساعت از شبانه روز نیاز خود را برای دریافت کالا برطرف کند و این معامله ای دو سر سود برای شما و مشتری خواهد بود. پس یک طراح سایت باید سایت را طوری راه اندازی کند تا مشتری به راحتی بتواند بدون خستگی سفارش خود را در فیلدهای درخواستی ثبت کند. از طرفی پاسخگویی به صورت خودکار یا توسط مدیران سایت باید در زمان حقیقی خود انجام گیرد تا اعتماد مشتری را بیشتر جلب کند.

بیشتر بدانید: نرم افزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی را بشناسید

ـ افزایش وسعت دامنه مشتریان در فروش آنلاین

در هنگام طراحی سایت با خرید دامنه و هاست و ورود به دنیای گسترده گوگل قابلیت مشاهده محصولات شما در تمام دنیا وجود دارد. البته اگر طراح و پشتیبان سایت انقدر حرفه ای باشد که شما را در رتبه ی خوبی در گوگل قرار داده باشد. همچنین با فعال کردن بخش زبان خارجی می توانید حتی کاربران خارجی را نیز جذب کنید.

ـ شفافیت در حوزه کاری شما برای مشتریان

ایجاد یک سایت تصویر درستی از کسب و کار واقعی شما را به کاربر ارائه می دهد. استفاده از تصاویر، ویدیوها و محتواها و اطلاعات دقیق بروز شده در سایت باعث می شود که مشتری شما را همانطور که باید بشناسد. ایجاد یک تصویر دقیق و حقیقی از کسب و کار شما، یکی دیگر از مزایای ادغام کسب و کارها با وبسایت ها به دست می دهد.

ـ ایجاد یک شبکه قوی در تمام شبکه های اجتماعی

در هنگام راه اندازی سایت لینک دهی و اشتراک گذاری مطالب سایت از مزیت های روی آوری به فروش آنلاین در کسب و کارهاست. این مزیت باعث می شود بدون هیچ دردسری روزانه و به صورت خودکار شاهد گستردگی کسب و کار خود باشید.

ـ تبلیغ بی دردسر و رایگان

امروزه با وضعیت اقتصادی نامناسب، افراد دنبال تبلیغاتی مؤثر اما کم هزینه هستند. با راه اندازی سایت می توانید به صورت رایگان و به صورت دلخواه به صورت تصویر، ویدیو، موشن گرافیک و هر شکل دیگری کسب و کار خود را معرفی کنید.

ـ افزایش مشتری با افزایش رتبه گوگل

یک هماهنگی و ترکیب درست بین راه اندازی سایت و فروش آنلاین وجود دارد. در صورتی که رتبه گوگل سایت شما افزایش یابد، بازدید از سایت نیز افزایش یافته و در نتیجه باعث جذب مشتریان و مخاطبان بیشتری می شود.

تهران وب دیزاین می تواند ترازوی فروش آنلاین و راه اندازی سایت را برای شما، متوازن سازد. چرا که با به کارگیری متخصصین حرفه ای شما را در چگونگی راه اندازی کسب و کارتان یاری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *